"b-Link" computer programme dedicated for disabled people. This programme gives an opportunity to control the computer just by a blink.

Project Activity

See All Activity >

Categories

Follow b-Link

b-Link Web Site

Other Useful Business Software

Communicate & Connect with Ring Central's VoIP Solution Communicate & Connect with Ring Central's VoIP Solution Icon
Communicate & Connect with Ring Central's VoIP Solution Icon

Cloud Powered Business Phone System

  • Unrivaled value & reliability in one solution
  • Unlimited Calls/SMS/Conferencing/Fax
  • Trusted by 350,000+ Businesses

Rate This Project

Login To Rate This Project

User Ratings

★★★★★
★★★★
★★★
★★
3
1
1
0
0
ease 1 of 5 2 of 5 3 of 5 4 of 5 5 of 5 4 / 5
features 1 of 5 2 of 5 3 of 5 4 of 5 5 of 5 4 / 5
design 1 of 5 2 of 5 3 of 5 4 of 5 5 of 5 4 / 5
support 1 of 5 2 of 5 3 of 5 4 of 5 5 of 5 4 / 5

User Reviews

  • Pisanie z wykorzystaniem mrugnięć jest bardzo wolne. Polecam nowy program GazeBoard, umożliwiający intuicyjne, proste w obsłudze i znacznie szybsze pisanie z wykorzystaniem wzroku GazeBoard : sourceforge.net/projects/gazeboard/

  • A czy jest Polska wersja ? Co ciekawe na oficjalnych stronach Orange firma ta chwali się, że jest inowacyjna i podaje ten program, że można go pobrać z ich stron. / orange / Ale jak dzwonię i próbuję się czegoś dowiedzieć, to nikt nic nie wie!! Dobre co ?! Może ktoś mi pomoże?

  • Szkoda, że nikt nie rozwija nadal programu, bo jest potrzebny wielu ciężko chorym ludziom. Program jest niestabilny w nowych wersjach Windows, zazwyczaj ciężko go w ogóle uruchomić. Co do funkcjonalności, to na początku każdej kolumny, powinno być pole wyjścia z kolumny ("Anuluj"), tak aby po przypadkowym zaznaczeniu kolumny dało się z niej wyjść bez wpisywania znaku. Potrzeba też, aby pola dało się wybierać za pomocą kursora myszy (chodzi głównie o ustawienia). Może jest jakiś uczeń/student programista, lub nauczyciel, który mógłby zlecić studentowi dopracowanie programu, w ramach jakiegoś zaliczenia.

    1 user found this review helpful.
  • Program świetny. Niestety brak wersji na systemy Linux. Panowie zróbcie z tym coś.

  • Widzialem prezentacje w Teleexpressie i jestem zaskoczony, ze ten program zostal umieszczony na sourceforge - tego akurat dowiedzialem sie z Dziennika Internautow. Pomysl swietny, gratuluje... Szkoda jedynie, ze nie mozna wybrac zrodla wideo - mam karte telewizyjna i kamerke internetowa i niestety program uruchamia sie wykorzystujac to pierwsze urzadzenie.

Read more reviews >

Additional Project Details

Registered

2009-10-15