Gymblophobia Icon

Gymblophobia

5.0 Stars (5)
0 Downloads (This Week)
Last Update:

Screenshots

Description

Studentka primy, Ochechule Zvídavá, se nešťastnou náhodou ocitá v tajné místnosti Gymnázia Blovice.
Po pár okamžicích si uvědomí nemilou skutečnost "Sakra, ta místnost nemá dveře."

Pomůžete Ochechuli projít všemi nástrahami, najít cestu ven a zachránit si holý život?


Gymblophobia se možná na první pohled může tvářít jako klasická adventura typu ,,útěk z místnosti“, ale ve své podstatě... máte pravdu. Užijete si napětí, probuďte své šedé buňky mozkové a dočkávejte se překvapivého finiše. Nudit se rozhodně (ne)budete!

Gymblophobia Web Site

Categories

Games/Entertainment

KEEP ME UPDATED

User Ratings

★★★★★
★★★★
★★★
★★
2
0
0
0
0
ease 1 of 5 2 of 5 3 of 5 4 of 5 5 of 5 0 / 5
features 1 of 5 2 of 5 3 of 5 4 of 5 5 of 5 0 / 5
design 1 of 5 2 of 5 3 of 5 4 of 5 5 of 5 0 / 5
support 1 of 5 2 of 5 3 of 5 4 of 5 5 of 5 0 / 5
Write a Review

User Reviews

  • 1 of 5 2 of 5 3 of 5 4 of 5 5 of 5

    Tato hra je pojata velice výborně graficky na to že ji tvořil jeden šikovný člověk s vyznáním pepinismu...;) No prostě na to jaký je věk tvůrce hry tak obrovský úspěch. Sem tam se objevila nějaká moucha, ale to není vyjímka ani u profesionálních tvůrců her. Nejvíce mě nadchl nápad kvízu, kde abych mohla pokračovat, nestačilo jen přemýšlet,ale také si všímat všeho co je součástí otázek. Je vidět že, originalita a kreativita zdobí tuto hru v celém průběhu dobrodružství hlavní hrdinky. Jednoznačně doporučuji si tuto hru stáhnout a zahrát si oddychovou adventuru s překvapivým koncem. Každopádně na Pepu čeká úspěšná kariéra a já už se těším až se mi od něho dostane něco dalšího do ruky.

    Posted 10/12/2012
  • 1 of 5 2 of 5 3 of 5 4 of 5 5 of 5

    Od hry gymplophobia jsem čekal jednoduchou klikačku v prostředí gymnázia Blovice a s mnoha odkazy na učitele ze školy. Spíše jsem čekal primitivní adventuru, kterou bych ze slušnosti dohrál a pochválil, protože autora znám a nedovolil bych si kritizovat hru, kterou celou sám vytvořil šestnáctiletý kluk. Nýbrž opak je pravdou. Hned při úvodu na vás vyskočí milá grafika a v celku jednoduchý příběh o vyděšené holce, bojující s prvním dnem na gymnáziu. Jakmile na vás začne mluvit Wendl (učitel Ivt na gymnáziu) a řekne "hra začíná" a objevíte se v bílé místnosti jako ghost z packmena, pochopíte že tohle je jiný level. Tady už je třeba přemýšlet hodně logicky. V hádankách je cítit autorův důvtip a chytrost. V místnosti je v celku málo věcí k použití, ale většina je dobře využitých k řešení hádanek. Hádanky jsou docela těžké, ale triviální. Pří řešení stačí zapomenout na všechnu teorii a prostě myslet hlavou. K tomu všemu vás doprovází kvalitní hudba, připomínající soundtrack k filmu "saw". Hudba a prostředí hodně pomáhá k zajímavé psycho atmosféře. I celkové ozvučení hry je na vysoké úrovni. Technicky hra funguje správně. Nečekal jsem to, nýbrž hru jsem dohrál bez jakékoliv známky nedodělanosti nebo bugu. ( od autora by se mohli učit tvůrci minecraftu :D ). Jediným problémem hry je, že hráči, kteří nechodí na gympl do Blovic nepochopí spoustu povedených fórku na učitele, protože je prostě neznají. Hra je určena pro "místní." Hra mě doopravdy bavila a vás bavit taky bude. Klasická adventura s nádechem hororu. Prostě paráda a já se klaním před hrou vytvořenou šestnáctiletým tvůrcem a věřím že tohle není jeho poslední dílo. Určitě o něm ještě uslyšíme. BRAVO PEPO!!!!

    Posted 10/11/2012
Read more reviews

Additional Project Details

Languages

Czech

Registered

2012-10-09

Thanks for helping keep SourceForge clean.

Screenshot instructions:
Windows
Mac
Red Hat Linux   Ubuntu

Click URL instructions:
Right-click on ad, choose "Copy Link", then paste here →
(This may not be possible with some types of ads)

More information about our ad policies
X

Briefly describe the problem (required):

Upload screenshot of ad (required):
Select a file, or drag & drop file here.

Please provide the ad click URL, if possible:

Get latest updates about Open Source Projects, Conferences and News.

Sign up for the SourceForge newsletter:

No, thanks