Bu mesajın içeriğini düzgün bir şekilde göremiyorsanız, www.e-talep.com/tanitim adresini ziyaret edebilirsiniz.


Neden ? E-ticaret

Neden ? E-talep.com


Ticaretin %35'i internete taşınacak, sizde yerinizi alın !!!
2005 yılına kadar firmalar arası ticaretin %35'inin elektronik ortama taşınacağı tahmin edilmektedir. Bir firma çalışanı olarak veya firma sahibi olarak bu gelişmelerin dışında kalmayıp, sizin için tasarlanan ve hizmetinize sunulan E-talep.com gibi ücretsiz teknolojileri çalışma hayatınıza entegre etmelisiniz.

E-talep.com ile Firmanız daha hızlı kar edecek
Firmaların, Pazarlama ve Satınalma bölümleri için tasarlanan E-talep.com, karlı ticaret ortamı ile satışlarınızda artışa neden olacak, böylece hızlı kar etmenizi sağlayacak. Satın almada ki %15'lere varan fiyat avantajı ile girdi maliyetleriniz azalacak, böylece kar marjınız yükselecektir.

E-talep.com ile rekabet gücünüzü ve verimliliğinizi artıracaksınız
Tüm kamu ve firma alımlarından veya bizim tabirimizle; güncel taleplerden anında haberdar olacak, rakip firmaların bir adım önüne geçeceksiniz. Ayrıca pazarlama ve satın alımda verimliliği artırarak zaman ve para tasarrufu sağlayacaksınız.

Satın alım sırasında %8 ile %15 arası kar edeceksiniz
Firmanızın alımlarını e-talep.com üzerinde yayınlayarak, beklemediğiniz fiyat indirimleri ile karşılaşacak, girdi maliyetlerinizi azaltacaksınız. Alımlar sırasında ortalama %8 ila %15 arası kar sağlayacaksınız.

Firmalar için zaman çok daha hızlı akıyor
Firmaların artık hantal bir yapıyla büyümesi söz konusu değil, artık satacağı ürünleri kısa sürede pazarlamalı, ihtiyaç duyduğu ürünleri ise daha hızlı siparişedip satın almalı. E-talep.com yüksek teknolojisiyle, yatırım yapmanıza ve para harcamanıza gerek kalmadan bu imkanı size sunuyor.

E-talep.com ailemizde sizi de görmek istiyoruz
Her geçen gün ailemiz büyüyor 2 ay gibi kısa bir sürede 1000 üyeyi aştık, zamanla daha büyüyeceğimiz inancındayız. Ailemize katılarak, küçük ve orta ölçekli firmaların, kamu kurum ve kuruluşlarının oluşturduğu çok geniş bir alıcı ve satıcı kitlesine ulaşacak, yeni iş ortakları edineceksiniz.

E-talep.com'un arkasında güçlü bir kadro var
E-talep.com firmalar arası ticaret ve bilişim teknolojilerinde uzman olan, profesyonel bir ekip tarafından tasarlandı. Sizlerden gelen öneri ve isteklerle bu ticaret platformu daha da geliştirilerek, kolay kullanılabilir, verimli ve etkin bir ticaret ortamı oluşturulacaktır.

E-talep.com Kullanımı kolay güvenli bir ticaret platformudur
E-talep.com kullanımı kolay, üyelerin gizlilik kurallarını gözeten, güvenli bir ticaret platformundur.

 

Daha fazla bilgi için; www.e-talep.comadresini ziyaret edin.


Görüş, öneri ve sorularınız için;t ı k l a y ı n
E-posta almak istemiyorsanız;t ı k l a y ı n