İngilizceyi Günde 1 Saatinizi Ayırarak

Oyun Oynayarak Öğrenin

 
 

Gündelik yaşamda, iş ve ofis ortamında, alış veriş yaparken, seyahatte, çarşıda, markette, manavda kısacası yaşamın bir çok alanında kullanılan 1200 ingilizce kelimeyi içeren CD'mizde kelimeleri 20 şerli gruplara ayırdık. Her bir grup için bir tanesi sesli olmak üzere toplam 5 adet kelime ezberleme oyunu ile bu 20 şerli kelime gruplarını eğlenerek ezberleyeceğiniz bir formata getirdik. İngilizce kelime ezberleme CD'miz sayesinde günde bir saatinizi ayırarak sizde ingilizce kelime ezberlemeyi kabüs olmaktan çıkarıp zevkli bir eğlence ortamına dönüştürün.

CD'de 1200 adet kelime ezberleme oyunlarının dışında 3600 kelimeyi görsel objeler ile anlatan ve telafuzlarını ingilizce dinlemenizi sağlayarak interaktif bir şekilde öğreten program ile toplam 4800 kelimeyi sular seller gibi biliyor olacaksınız. Özellikle 3600 kelimeyi türkçe karşılıkları olmadan, görsel objeler ile bilinç altınıza yazacaksınız.

Kelime Ezberleme Oyunları

1200 kelimeden oluşan CD'mizde yer alan 60 grupluk kelime ezberleme oyunlarından bir grubunu DEMO amaçlı olarak inceleyebilmeniz amacı ile yayınlıyoruz.Oyunları incelemek için Lütfen resimlerin üzerine tıklayınız..

Sipariş için Lütfen englishwordscds@gmail.com Mail Adresinine Teslimat Adresi Ve Telefon Numaranızı Gönderiniz.

Not: Adres ve Telefon Teyidi Alınacaktır Teyid Olmayan Adreslere Gönderi Yapılmayacaktır,

Siteye giriş

 

Coprighyt © 2008