UCS-Universal Courier Service (Turkey ) Ltd

 

Yenibosna Karayolu No:64 Yenibosna / İstanbul

 

Tel

:

0212 655 90 73

 

 

:

0212 655 90 83

 

Gsm

:

0542 318 05 05

 

E-Mail

:

s.demir@ucscourier.com

 

Msn

:

ucs.cargo@hotmail.com

 

 

UCS ile Paketler Ertesi Gün Rusya

 

     Rusya ya gidecek zarf ve paketler saat 18.00'e kadar UCS'ye verildiğinde teslimat ertesi gün yapılıyor. UCS zamanında teslimatı garanti ediyor.   RUSYA kaynaklı UCS, Rusya'da 6 Merkez Ofis,41 acentasıyla, hizmet veriyor. UCS, express gönderiyle Rusya'nın her yerine en kısa zamanda ulaşıyor. Gönderilerin tüm gümrükleme işlemlerini de UCS yapıyor. Örneğin İstanbul'dan saat 18.00'de UCS kuryesine müşterinin adresinden teslim edilen gönderiler Ukrayna, Beyaz Rusya, Moldova, Azerbaycan,Turkmenistan, Kazakistan,Gürcistan, Ermenistan, Bulgaristan ve Romanya gibi ülkelerin genelinde alıcılara bir iş gününde, adresinde imza karşılığı teslim ediliyor. Takip sistemi ile müşteri gönderinin saat kaçta kime teslim edildiği bilgisini (0212 655 90 73) nolu telefon'dan  öğrenebiliyor.

UCS Express International'de her gün düzenli Avrupa uçuşlarının yanısıra Rusya,Azerbaycan,Ukrayna,Ortadoğu,Türk Cumhuriyetleri ve İsrail'e yaptığımız direkt uçuşlarla dünya üzerinde 200'ü aşkın noktaya gönderilerinizi tam bir güven ve kalite ile belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz UCS Express geleceğin dünyasında yerinizi almanız için hizmet veriyor. Tüm Dünya'ya taşınan numune ve dökümanlara ek olarak, İTHALAT ve İHRACAT amaçlı gönderilerinize FORWARDER olarak hizmet vermektedir. Bu hizmeti 5 kıtada 227 ülkeye ve Kıbrıs'a ulaştırmaktadır.

                                                                               Hizmet Noktaları


   Albania Armenia Azerbaijan,Bahrain,Bangladesh,Belarus,Bhutan, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria,China, Croatia (Hrvatska), Czech Republic, Denmark, Egypt, Estonia, Finland,Georgia Hungary, India,Iran, Israel,Jordan,Kazakhstan, Kuwait,Kyrgyzstan, Latvia, Libya, Lithuania, Macedonia, Maledives, Moldova, Nepal, Norway, Oman, Pakistan, Poland, Portugal, Qatar,Romania, Russia, Russian Federation Saudi Arabia, Serbia and Montenegro, Slovakia, Slovenia, Sri Lanka, Syria T.R.N.C, Tadschikistan Tataristan, Turkmenia, Ukraine, United Arab Emirates, Uzbekistan, Yemen,Yugoslavia

   Hava kargo taşımacılığında kargo otomosyon sistemi sayesinde  sizinle alıcınız ,acenteler ve havayolları arasında mükemmel iletişim kurulur. böylece dogru bilgileri dogru yerlere anında aktarılır.UCS Express sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmetler sunuyor.tekstil ürünleri,çiçek,canlı hayvan,deri,yaş sebze meyve,yedek parça makina aksamı,ve degerli eşya ithalat yada ihracatını yaptıgınız mal ne olursa olsun,siz sadece gönderinizi UCS Express'e teslim edin ve teslim alın. Gerisini UCS bırakın, nereye olursa olsun UCS 'nin güvenli kargo hizmeti malınızı yerine geciktirmeden ulaştırmaya garanti eder böylelikle gönderiniz dogru zamanda dogru yerde, son varış noktasına kadar olan tüm bağlantıları kara yada havayoluyla sağlayarak. Fatura, sözleşme veya rapor gibi gümrüğe tabi olmayan önemli gönderilerinizi dünya’nın 229 ülkesine UCS hızı, kalitesi ve güvencesi ile alıcısına ulaştırabilirsiniz.

1.500 kg kadar olan kargolarınızı iki iş gününde adrese imza karşılığı olarak teslim ediyoruz.

                                                     AMERİKA, AFRİKA, AVRUPA, ASYA,ORTADOĞU,UZAKDOĞU   

 

 

 

UCS-Universal Courier Service (Turkey ) Ltd

 

Yenibosna Karayolu No:64 Yenibosna / İstanbul

 

Tel

:

0212 655 90 73

 

 

:

0212 655 90 83

 

Gsm

:

0542 318 05 05

 

E-Mail

:

s.demir@ucscourier.com

 

Msn

:

ucs.cargo@hotmail.com