Orjinal Alman Mali Nato Göz Yaşartıcı Sprey

(Cs Gaz)
Şehir yaşamında karşılaşabileceğiniz gasp ve tacize karşı kendinizi emniyete alınız. Göz yaşartıcı biber gazı spreyi ile artık yaşam daha hür ve emniyetli.

1 metreden daha uzaktan tinerci, gaspcı ve tacizcilere karşı kulanabileceğiniz bu sprey 8,5 cm yüksekliğinde ve 3,5 cm çapında.Çantanız ve cebinizde roll-deodorant gibi taşıyacağınız bu korunma spreyini kendi emniyetiniz için mutlaka yanınızda bulundurunuz.

Yüksek konsantrasyonlu ve anında tesirlidir
Kullanımı hızlı pratik ve kolaydır.
Kullanım sırasında saldırgandan 1 metre mesafeye ihtiyaç vardır. Sprey 5 metreye kadar etkili olacaktır. Spreyin içindeki madde,
temas ettiği yüzeyde müthiş bir yanma hissi uyandırır. Spreye maruz kalan kişi en az 15 dakika süreyle etkisiz kalacaktır.

İşyeri sahiplerinin kasalarında,bayanların ve bayların yanlarında rahatlıkla taşıyabilecekleri bu ürün kişisel güvenliğin yeni adıdır.

Basında biz,biber gazı nın özellikleri,kullanımı,yasal yaptırımları, ürünümüzden satın alan müşterilerimizi ürünümüzle ilgili düşünceleri,ürün satın alma konularını bulabileceğiniz açıklıyıcı ve detaylı bilgiler bulunmaktadır.müşterilerimizin yoğun talebi nedeniyle

 

Ürün Şok Kampanya Fiyatı 10 YTL

Web Sitemize Sizleri de Bekliyoruz Saygılarımızla Biber Gazi Bilgisi Destek Ekibi
 

LÜTFEN SİTEMİZE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN


www.bibergazibilgisi.com // 0505-8773006