Beyoğlu’nun Güzide Mekanlarından Lokal Pera’da İstiklal Caddesi’nin Tarihi Dokusu Eşliğinde 80 Çeşit Kahvaltı Menüsü 65 TL Yerine Sadece 17,5 TL!

Fiyat
65,00 TL
Fırsat
17,50 TL
Tarihi Mısır Apartmanı'nın muhteşem yapısı ve mimarisi içinde nostaljik bir haftasonu keyfi yaşayacaksınız. Balkondan İstiklal Caddesi'ni seyredip çayınızı yudumlarken günlük gazetenizi okuyup zengin kahvaltı menüsünün tadını çıkarabilirsiniz. Beyoğlu'nun ihtişamını ve huzurunu sevdiklerinizle birlikte yaşayabilmek için bu fırsatı kaçırmayın.

Kahramanlık Dolu Tarihimize Tanıklık Etme Zamanı Geldi. Mojo Tur'dan Günübirlik Çanakkale Şehitlik Turu 120 TL Yerine Sadece 69 TL!

Fiyat
120,00 TL
Fırsat
69,00 TL
Şanlı tarihimize yakından şahit olmak, kahramanlık dolu Çanakkale Zaferi'nin mimarları olan aziz şehitlerimizi anmak, ailelerimizden dinlediğimiz zafer hatırlarına yakından tanık olmak, çocuklarımıza bu büyük kahramanlık destanını öğretmek için Mojo Tur tarafından düzenlenen Günübirlik Çanakkale Şehitlik gezisine siz değerli üyelerimizi bekliyoruz..

Uni Eğitim Kariyer Merkezi’nden 10 Saatlik Sertifikalı Adobe Photoshop Eğitimi Fırsatalın Avantajıyla 250 TL Yerine Sadece 49 TL!

Fiyat
250,00 TL
Fırsat
49,00 TL

Gerek kariyerinizde, gerek özel hayatınızda size oldukça büyük kolaylıklar sağlayan Adobe Photoshop programını öğrenmek artık hayal değil. Alanında uzmanlaşmış eğitmenlerle sıcak bir eğitim ortamında Adobe Photoshop öğrenmeye ne dersiniz? 10 saatlik bu kapsamlı kursta Adobe Photoshop'u en ince detayına kadar öğrenecek ve eğitim sonunda alacağınız sertifika ile kariyerinize yeni bir yön çizebileceksiniz. 

By Murat Kuaför'den Siz Fırsatalın Üyelerine Özel Bütün Saç Boyama, Bütün Saç Bakımı 230 TL Yerine Sadece 130 TL!

Fiyat
230,00 TL
Fırsat
130,00 TL
By Murat Kuaför, profesyonel kadrosu ve hijyenik koşullarda sunduğu hizmet ile size mükemmel bir fırsat sunuyor! Saçınızın ihtiyaç duyduğu bakım ve güzellik, By Murat Kuaför'ün uzman ellerinde!Güzelliğine ve Saçlarına önem veren bayanlar! Yapmanız gereken tek şey kendinizi By Murat Kuaför'ün uzman ellerine bırakmak.Saçlarınız uzman ellerde tekrar hayat bulacak.Bu fırsat kaçmaz.
 

© firsatalin.com bir ACD Bilişim Eğitim İthalat İhracat Pazarlama ve Turizm Ticaret Limited Şirketi iştirakidir.
Takip Edin   
 

 

Üyelikten Ayrıl    -   İzinsiz Gönderim Bildir
Unsubscribe - Sending   Unauthorized E-mail Report

 Sent to *|EMAIL|* — why did I get this?
unsubscribe from this list | update subscription preferences
*|LIST:ADDRESSLINE|*
Click here to unsubscribe from future mailings.