Menu

Chyba při exportu

Help
Tomas@J
2009-12-11
2013-06-06
  • Tomas@J

    Tomas@J - 2009-12-11

    Pokud vyberu databázi a dám Export a nezměním žádné nsatavení, tak dostanu chybu:
      
         - Adminer 2.2.1 dump
        SET NAMES utf8;
        SET foreign_key_checks = 0;
        SET time_zone = 'SYSTEM';
        SET sql_mode = 'NO_AUTO_VALUE_ON_ZERO';
       
        <br />
        <b>Fatal error</b>:  Call to a member function fetch_assoc() on a non-object in <b>C:\Web\www\adminer.php</b> on line <b>439</b><br />

    Pokud ale u volby Databáze odškrtnu druhé zaškrtávátko, tak je to v pořádku.
    Dělám něco špatně?

     
  • Jakub Vrána

    Jakub Vrána - 2009-12-11

    Jde o . Zkuste zavolat příkaz **SHOW EVENTS** a podívat se, co vrátí.

    Otázka je, co by měl Adminer dělat, když si přejete exportovat události, ale to nejde. Skončení chybou je podle mě v pořádku, ignorovat tuto chybu by nebylo rozumné.

      : https://sourceforge.net/tracker/?func=detail&aid=2898988&group_id=264133&atid=1127745

     
  • Tomas@J

    Tomas@J - 2009-12-11

    Jak jste chtěl, abych spustil Show events, tak na mě vybafla hláška:

    > Cannot proceed because system tables
    > used by Event Scheduler were found
    > damaged at server start

    Pokusil jsem se udělat: mysql_fix_privilege_tables, ale to také havarovalo. Nakonec jsem musel tabulky přímo smazat na disku a nahrát je z originální instalačky MySQL. A je po problému! Hláška se již neobjevuje. Ani ta výše zmíněná. Vše funguje, jak má. Vyvozuji z toho, že problém byl v mysql privilages tabulkách. Jak jsem během let upgradoval MySql, tak jsem nikdy neupgradoval ty tabulky. A to byl zjevně problém. Dík za pomoc i za Adminer.

     
  • Nobody/Anonymous

    Setkal jsem se se stejnou chybou zmíněnou výše a to také u příkazu Dump. Problém se také ukázal v mysql privilages tabulkách, které jsem aktualizoval a problém to vyřešilo. Tímto děkuji agir87 za sdílení postřehu a Jakubovi za skvělý nástroj!

     

Log in to post a comment.