Návrhy na drobné vylepšení

Petrrr
2011-06-20
2013-06-06
  • Petrrr

Petrrr - 2011-06-20

1 ) vytvořil jsem sloupec INT a dal mu DEFAULT '0' a když kliknu na odkaz Zobrazit strukturu tak výchozí hodnutu nevidím. U sloupců s NULL informaci vidím

2) spravoval jsem databázi, která měla delší popisky tabulek začínající prefixem a složitě jsem se orientoval..přidal jsem si do adminera do odkazů do atributu title název..

3) nešlo by nějak udělat volitelnou inline editaci řádků? používám dvojklik na označení celého slova a místo toho abych měl označený celý text, dostanu se do inline edit  módu

4) kliknutím na řádek se sice zaškrtne checkbox, ovšem by bylo vhodné, kdyby řádek zůstal obarvený pro větsí přehlednost

Petr

• Jakub Vrána

Jakub Vrána - 2011-06-21

1) V aktuální verzi z Gitu se už výchozí hodnoty zobrazují. NULL neznačí výchozí hodnotu, ale pouze možnost NULL uložit.

2) Název se už zobrazuje - nechápu, proč ho přidávat ještě do title.

3) Také mi to nějakou dobu vadilo, ale dá se na to zvyknout. Chci, aby se Adminer choval všude stejně, takže volitelné to dělat nechci. Teď se dá pro označení slova použít trojklik.

4) V tomto bodu užitečnost spatřuji, ale dělat se mi to nechce. Rozumný patch bych tedy nejspíš přijal.

• Petrrr

Petrrr - 2011-06-24

ad2) no problem je kdyz nazev tabulky je delsi jak cca 35znaku, tak ten zbytek se urizne

• Jakub Vrána

Jakub Vrána - 2011-06-24

2) Aha, tak to je zajímavá myšlenka. Dole je posuvník, ale title se někdy může hodit lépe. Přidávat to všude by bylo zbytečné a detekovat zobrazenou šířku dost dobře nejde, takže to asi nechám plavat.

• Petrrr

Petrrr - 2011-06-24

Je nekde mozno stahnout aktualni dev min verzi?

Kdyz sem si stahnul dev verzi, kompilace se nezdarila, jsou tam nejaky zavislosti na jsmin.php, hloubeji jsem to nezkoumal.

Nyni na stable min verzi mam styl vedle index.php, na dev verzi se mi nepodarilo zmenit tema (zkusel jsem /adminer/static/adminer.css i prepsat default.css).

• Jakub Vrána

Jakub Vrána - 2011-06-24

Aktuální minimalizovanou verzi stáhnout nejde, ale pomocí compile.php lze snadno vytvořit.

Závislost na JSMin je volitelná. Kompilace vypíše varování, ale projde.

Soubor adminer.css se nahrává do stejného adresáře jako spouštěný soubor nezávisle na tom, jestli jde o vývojovou nebo minimalizovanou verzi.

• Petrrr

Petrrr - 2011-06-24

Už to jede, Ubuntu má defaultně nastavenou paměť pro cli 32M, po zvýšení už funguje. Stejně tak styl. Díky.

• Petrrr

Petrrr - 2011-07-27

5) Zobrazení collation v "Show structure"

• Jakub Vrána

Jakub Vrána - 2011-07-27

5) Od verze 3.3.0 se zobrazuje v bublině.

• Petrrr

Petrrr - 2011-08-26

6) Pri vytvareni tabulky pri nastavovani FOREIGN KEY jsem nenasel moznost definovat CONSTRAINT a ON UPDATE volbu (pouze ON DELETE). Verze 3.3.3

• Jakub Vrána

Jakub Vrána - 2011-08-26

6) Tato volba se nepoužívá příliš často, takže by jen zbytečně zabírala místo.

Log in to post a comment.

Get latest updates about Open Source Projects, Conferences and News.

Sign up for the SourceForge newsletter:

No, thanks