BiblosPK / News: Recent posts

JBiblosPK - pierwsze efekty

Prace nad JBiblosPK idą ostro. Z założenia projekt ma działać zarówno w trybie tekstowym (możliwość uruchomienia na serwerach shell'owych) jak i w trybie graficznym. Pierwsze paczki pojawią się najprawdopodobniej dopiero jak program będzie spełniał podstawowe funkcjonalności. Tym czasem cały czas jest możliwość pobrania najświeższej wersji z repozytorium SVN:
svn co https://biblospk.svn.sourceforge.net/svnroot/biblospk/jbiblospk jbiblospk

Posted by Michał Niedźwiecki 2007-01-13

Start projektu JBiblosPK

JBiblosPK będzie to BiblosPK przepisany na język Java (J2SE 5). Na razie nie są dostępne żadne paczki. O postępie prac można się co nieco dowiedzieć przeglądając repozytorium SVN: https://biblospk.svn.sourceforge.net/svnroot/biblospk/jbiblospk

Posted by Michał Niedźwiecki 2007-01-13

Wznowienie prac nad programem

GCC w wersji 3.4.4 lub starszej zawierał błąd polegający na tym, że gdy w wątku rzucono wyjątek program się wywracał. W GCC 3.4.5 ten błąd został naprawiony. 10 stycznia MinGW opublikowało skompilowaną pod Windows wersję 3.4.5 kompilatora GCC.

W planach mam przy okazji dostosowanie kodu, by dał się skompilować pod MS Visual C++ 7.1

Posted by Michał Niedźwiecki 2006-01-14

BiblosPK na SourceForge.net

Program trafił na serwer SourceForge.net. Można teraz na bierząco ściągać z CVS najświerzsze wydania. Jest także możliwość przyjęcia nowych ludzi do pomocy w projekcie :)
Szczególnie zachęcam testerów!

Posted by Michał Niedźwiecki 2005-12-23