Velikost náhledu obrázku z BLOBu

Help
2010-03-17
2013-06-06
  • Dobrý den,

prosím o radu, zda lze nějak ovlivnit velikost náhledu obrázku ve výpisu databáze.
    Pro administraci by stačily jen miniatury. Když se zobrazují v plné uložené velikosti, dělá to tabulku značně nepřehlednou

• Tak jeste jednou, tentokrat bez diakritiky.

Dobry den,
    prosim o radu, zda lze nejak ovlivnit velikost nahledu obrazku ve vypisu databaze.
    Pro administraci by stacily jen miniatury. Kdyz se zobrazuj v plne ulozene velikosti, dela to tabulku znacne neprehlednou.

• Jakub Vrána
    Jakub Vrána
    2010-03-17

Dalo by se to změnit vlastním stylem nebo rozšířením (konkrétně metodou selectVal). Když ale uvedete maximální rozměry, které považujete za rozumné, tak to změním i ve vestavěném stylu.

• Stylem to zkousim, ale narazim na problem, ze nejsem schopen ostylovat ten konkretni obrazek, protoze nema zadnou spec tridu, takze se mi zvetsi i krizky ve vedlejsim bool poli.
    Tomu rozsireni moc na prvni pohled nerozumim, jak by se to melo udelat. Tam by slo taky jen o ostylovani, nebo by bylo i mozno rovnou generovat malej obrazek?
    Myslim, ze pro nahled co je tam ulozeno za obrazek by melo tak 100px stacit.

• Jakub Vrána
    Jakub Vrána
    2010-03-17

Nakonec jsem v SVN použil max-width: 200px; max-height: 200px;

Zmenšovat na straně serveru by to taky šlo, ale bylo by to poměrně pracné.

• Tak ted si sypu popel na hlavu, protoze max-height(width) mi nejak neprislo na mysl a tvrdosijne jsem tam cpal height.
    Supr, ted mam krasne male nahledy.
    Dekuji za radu a taky dekuju za skvelej nastroj, kterej usetri spoustu prace.