Work at SourceForge, help us to make it a better place! We have an immediate need for a Support Technician in our San Francisco or Denver office.

Close

Welcome to Open Discussion

2009-05-31
2013-06-06
  • Welcome to Open Discussion

• ahoj, tak si pouzivam adminer a musim smeknout vsechny klobouky. je tam par veci, ktery bych zmenil nebo mozna opravil nebo mozna udelal jinak :) v prve rade mi chybi moznost vypisovat komentare sloupcu u schema databaze stejne jako komentare tabulek. pak uz by to slo jen tisknout a povesit na zed, abych mel neco jako ER diagram porad na ocich (coz se u vetsich projektu hodi). potom by se me libil nejakej config file, kde bych mohl zadat uzivatele a databazi, abych to cele mohl pres napr. .htaccess pouzivat bez logovani a vybirani databaze. a pak mam dojem, ze nejde nastavit v opravneni uzivateli databazi se kterou muze pracovat (nebo teda mozna jde, ale ja nevim jak). jinak uplne super app. padam z ni na zada - klobouk dolu. tohle je vyssi divci :) r

• Jakub Vrána
        Jakub Vrána
        2009-08-19

1. Komentáře sloupců jsem doplnil do přehledu tabulky (v SVN).

2. Adminer respektuje konfigurační direktivy PHP pro připojení k databázi, tedy mysql.default_* a mysqli.default_*. Pak už stačí jen odkliknout prázdný přihlašovací formulář, případně je možno Adminer zavolat s prázdným parametrem username, např. adminer.php?username=

3. Pro nastavení oprávnění k databázi je potřeba v editaci uživatele zadat do hlavičky db.*

• Šlo by dát na web. stránku admineru malou anketu na používaný css styl ?? Docela by nejen mě zajímal vkus lidí a vůbec jaké "pracovní" prostředí vaší aplikace lidem nejvíce vyhovuje.

• Jakub Vrána
        Jakub Vrána
        2009-09-07

Dal jsem to na Twitter: http://twtpoll.com/g2uwlu

• Jakub Vrána
    Jakub Vrána
    2009-09-12

Průběžné výsledky:

- 45% žádný styl
    - 28% ikony (hever)
    - 14% WordPress (brade)
    - 10% (paranoiq)